www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor - Vecsés

  • A hirdetés 126 napja lejárt

Fontos számodra a megbecsülés? Szeretnél a béreden kívül plusz juttatásokhoz is hozzájutni a munkádért? Ha a válaszod igen, akkor téged keresünk, mint

ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR

Főbb feladataid lesznek:

·         A helyszínre szállított anyagok gondos kezelése

·         A gyártási sorrendnek megfelelően, a termelés folyamatos anyagellátása

·         Alapanyagok beazonosítása

·         Alapanyagok előkészítése a meghatározott mennyiségek alapján

·         A készáru csomagoló anyagának előkészítés

·         A készáru csomagolása

·         Védőeszközök előírás szerinti használata

·         A minőségbiztosítási és környezetvédelmi előírások betartása

·         A munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy rendelkezz:

·         Monotonitástűrés

·         Több műszakos munkarend vállalása

·         Jó kézügyesség

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Alapbér + teljesítmény alapján magasabb órabér
  • Hétköznapi (hétfőtől péntekig) munkavégzés
  • Cafetéria
  • Bérkiegészítés, műszakpótlék
  • Bejárástámogatás
  • Ingyenes buszjáratokkal kényelmesen és egyszerűen juthatsz el a munkába az alábbi településekről:
    • Pilis, Gomba, Monor, Monorierdő, Csévharaszt, Vasad, Üllő, Tápiószecső, Sülysáp, Gyömrő, Maglód, Ecser

Szükséges tapasztalat:

·         Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

·         Nem igényel nyelvtudást

Szektor és munkaidő:

·         Gyártás, karbantartás

·         Teljes munkaidő

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.01.26.