Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor (autóipar)

  • Schnellecke Logistics Hungary Kft.
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Schnellecke Logistics Hungary Kft.

A több mint 75 éves múltra visszatekintő, német hátterű, családi tulajdonban lévő Schnellecke az autóipar vezető globális logisztikai vállalata, amely több mint 18.000 alkalmazottat foglalkoztat a világ minden táján. Bővülő győri egységünkhöz keresünk szakmai fejlődésre nyitott és elhivatott munkatársakat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Alkatrészek komissiózása
  • Festett autóalkatrészek vizuális ellenőrzése
  • Termék munkautasítás alapján történő összeszerelése
  • Összeszerelt késztermék átadása végellenőrzésre
  • Tiszta és biztonságos munkakörnyezet fenntartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 1 éves összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • Logisztika folyamatainak, működésének alapszintű ismerete
  • Egyéni- és csapatmunkára való hajlandóság
  • Terhelhetőség és megbízhatóság
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Három műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
  • Cafeteria
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: 9027 Győr, Hűtőház u. 25.

Jelentkezni lehet: önéletrajzzal a cég telephelyén személyesen vagy elektronikusan.

Várjuk jelentkezésed, ha fontos számodra a jó hangulatú, családias légkör, ha nyitott vagy új ismeretek elsajátítására, továbbá szeretnél egy elkötelezett és lelkes induló csapat tagja lenni.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre