Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Összeszerelő munkalehetőség Biatorbágyon

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Biatorbágy

Hozzáadva: 2019.08.14.
Jelentkezési határidő: 2019.08.15.

Légállapot-szabályozó és nem háztartási hűtőgépek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Betanított összeszerelő operátor pozícióban!

30.000 Ft ajánlási bónusz -> Érdeklődjön kollégánknál

Munkavégzés helye:
Biatorbágy

Feladatok:

  • Műszaki rajzok alapján gyártási feladatok ellátása
  • Összeszerelés, szerelvényezés, sorjázási feladatok ellátása
  • Minőségellenőrzés a folyamatok végén

Munkaidő beosztás:

  • Egy műszakos munkarend. Hétfőtől péntekig napi 9 órában (07:15 – 16:15 óráig)
  • A 9 órából 1 óra szünet van, melyet három részre bontva lehet felhasználni
  • Időszakosan előfordulhat túlóra, melyet mindig előre egyeztetik

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Műszaki érdeklődés (otthoni szerelésben szerzett tapasztalat)
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyként kezeljük:

  • Összeszerelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzok és gyártásközi dokumentációk alapján végzett szerelési gyakorlat
  • Nem szükséges szakirányú végzettség, de előnyként kezeljük hogyha van

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Tapasztalat függvényében nettó 158.000 - 212.000 Ft
  • Próbaidő elteltével: Egyéni megállapodás alapján növekszik a bér
  • 86%-os utazási támogatás amennyiben távolsági járattal érkezik
  • 15 Ft/km amennyiben autóval érkezik (több személy esetén 15 Ft/km fejenként)
  • Rendezett, tiszta munkakörnyezet (új öltöző, mellékhelység és konyha)
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen önéletrajza csatolásával.

Helyek Biatorbágy
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre