www.cvonline.hu

Összeszerelő / kalibráló

  • A hirdetés 154 napja lejárt

Az amerikai székhelyű Brooks Instrument ipari folyamatszabályozó és -mérő berendezések gyártásával foglalkozik.

Székesfehérvári gyárunkba keressük leendő munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

Áramlásmérő műszerek mechanikai és elektronikai szerelése, a szerelt műszerek adott áramlási tartományban és nyomáson, több ponton történő beszabályozása, kalibrálása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • műszaki beállítottság
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • összeszerelési tapasztalat
  • többműszakos munkarend vállalása – két műszakos beosztás, a megrendelés alakulásának függvényébe három műszak vállalása

Előny:

  • műszaki végzettség

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre, aJelentkezés gombra kattintva, vagy a Brooks Instrument Kft., 8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100. címre várjuk.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Szerelő, Technikus, Gépszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.03.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre