Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Összeszerelő (forrasztós)

  • HealTech Kft
  • Békés, Békés
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Cégünk, a békési székhelyű HealTech Electronics Kft. járműelektronikai termékek gyártásához keres új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladataid lesznek:

  • Elektronikai panelek kézi forrasztása
  • Termékeink összeszerelése, tesztelése
  • Termékeink szoftvereinek feltöltése, frissítése
  • Hibás termékek hibafeltárása, javítása
  • Vizuális minőségellenőrzés

Amit elvárunk:

  • Középfokú végzettség
  • Furatszerelt és felületszerelt kézi forrasztói tapasztalat
  • A főbb elektronikai alkatrészek általános ismerete
  • Kiváló kézügyesség és éleslátás
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Együttműködő, képesség csapatban együtt dolgozásra
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny, ha van:

  • Elektronikai cikkek gyártásával foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat
  • Gépi beültetésben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés (a próbaidőre minimálbér)
  • Egyműszakos munkarend (7-15 óráig)
  • Óránkénti szünetek
  • Különösen jó munkakörülmények
  • Bejelentett munkahely
  • Megbízható vállalati háttér
  • Fiatal, lendületes csapat

Munkavégzés helye: 5630 Békés, Déli Ipari út 31. (470-es főút mentén)

Elektornikusan küldött fényképes önéletrajzzal.

Helyek Békés
Békés
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka > Műszerész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre