Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Összeszerelő elektrotechnikus

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Távközlésben használt eszközöket gyártó multinacionális partnercégünkhöz keresünk

pozícióba munkatársat

Feladatok:

  • Munkadarabok kivágása NyÁK lemezekből

  • Csatlakozók forrasztása munkadarabokra

  • Csatlakozók módosítása összenyomás, vagy reszelés segítségével

  • A munkadarabok minőségellenőrzése és a kapcsolódó adminisztráció

  • A munka során használt eszközök készletkezelése

  • Szükség esetén más, kapcsolódó feladatok elvégzése (pl. műgyantával kitöltés)

Elvárások:

  • Legalább 2 év technikusi tapasztalat, lehetőleg gyártás területén

  • Legalább középfokú, kapcsolódó végzettség

  • Angol nyelvismeret (betanításhoz és munkához is szükséges)

  • Időmenedzsment, precíz munkavégzés stressz alatt is

  • Csapatmunkára és önálló munkára képesség

  • A Microsoft Excel magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat forrasztópákával, mikroszkóppal, szikével végzett munkában

A munkahelyről:

  • Versenyképes fizetés

  • Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig napi 8 óra

  • Családias, alacsony létszámú cég

  • Munkavégzés helye: XV. ker.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre!

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre