www.cvonline.hu

Összeszerelő, csomagoló munka

Régió: Zala
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.07.19.
Hirdetés azonosító: 1822942
lejárt

Partnerünk már több mint 100 országban dobja piacra és értékesíti tisztítóberendezéseit. Hosszútávú munkát kínálunk kiemelt bérezéssel csomagoló, összeszerelő munkakörben, világszínvonalú munkakörnyezetben.

Feladatok:

  • tisztítóberendezések összeszerelése
  • késztermékek tesztelése
  • pótalkatrész szerelése
  • csomagolás

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • két műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Br. alapbér 3. hónaptól 160.000 Ft
  • +30% műszakpótlék +túlórapótlék 50% hétköznap+ 100% hétvégén
  • +havi minőség alapú bónusz (30.000-35.000 Ft / hó a 2. hónaptól)
  • +cafeteria 30.000 Ft/hó
  • +utazási támogatás
  • modern, tiszta munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • hasonló (összeszerelő) munkakörben szerzett tapasztalat

További információ a 06 70 510 4220 számon vagy E-mail cím megjelenítése e-mail címen. Kérjük, jelentkezésekor "összeszerelő, csomagoló" munkakört nevezze meg, hogy minél gyorsabban felvehessük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Zala
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre