www.cvonline.hu

ÖSSZESZERELŐ (6980)

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

A Pannon-Work  Személyzeti Szolgáltató Zrt. jánossomorjai megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Összeszerelő

Elvárások:
•8 általános iskolai végzettség
•Foglalkozás egészségügyi vizsgálat
•kettő vagy három műszakos munkarend vállalása

Feladatok:
•autóipari cégnél összeszerelői feladatok ellátása

Előny:
•hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•alapbér műszakpótlék
•Erzsébet utalvány
•utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Jánossomorja

Munkaidő: 2 vagy 3 műszakos munkarend hétfőtől péntekig napi 8 órában

•személyesen: Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. (Műv.Ház)
•telefonon: 06 96 206-361 vagy 06 80 204-774 (ingyenes szám)
•önéletrajzzal: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2015.02.13.