www.cvonline.hu

Összeállító lakatos

  • A hirdetés 62 napja lejárt

Zalaegerszeg közeli székhelyű cég keres

szakmunkásoka. Kezdés azonnal!

Elvárások:

  • Előfeltétel a lakatos rajz értelmezése,önálló rajzról történő munkavégzés.
  • Dolgozni akarás.
  • Józan életmód.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő bérezés.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Stabil, hosszú távú munkahely.
  • Lakás, utazás finanszírozása,két heti fizetés.

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen cégnél dolgozott, és meddig,mi volt ott a feladata?
Helyek Vasvár
Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Lakatos
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű