Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Orvoslátogató

  • ExtractumPharma zrt.
  • Budapest, Pest
  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Vényköteles és vény nélküli termékeket gyártó cég munkatársat keres

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • vényköteles és vény nélküli termékek ismertetése háziorvosok és szakorvosok számára

Elvárások:

  • törvény által meghatározott végzettséggel rendelkezik: egészségügyi főiskola, orvos, biológus, gyógyszerész, vegyész
  • gyakorlat az orvoslátogatásban
  • kiváló kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó képesség, önállóság
  • saját gépkocsi, jogosítvány és autóvezetési gyakorlat
  • számítógépes ismeretek
  • üzleti szemlélettel bíró személyiség

Előnyt jelent:

  • több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • megbecsülés és hosszú távú munkalehetőség
  • biztos munkahely, fejlődés lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Gyógyszerész, Orvos
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Biológus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre