Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Orvoslátogató (Bács-Kiskun, Békés, Csongrád)

  • Company_icon JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
  • Location_icon Bács-Kiskun, Békés, Csongrád
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Gyógyszeripari partnerünk számára munkatársakat keresünk

Orvoslátogató

 munkakörbe

Feladatok:

  • Képviselet és kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel
  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése
  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása, riportolása
  • Kapcsolódó adminisztráció, jelentések készítése
  • Termék tréningek tartása, tájékoztatás nyújtása új termékekről, akciókról
  • Az aktuális üzleti terv teljesítése
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken

Elvárások:

  • orvos/gyógyszerész/egészségügyi főiskolai/biológus/vegyész végzettség
  • Néhány éves orvoslátogatói tapasztalat
  • Üzleti szellem és nyitottság, dinamizmus
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Látogatandó területek: Dél-Kelet Magyarország (Bács-Kiskun-, Békés, Csongrád megye)

Önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Helyek Bács-Kiskun
Békés
Csongrád
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Területi képviselő
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre