Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Orvosi műszer szaküzleti értékesítő

  • REXTRA Kereskedelmi Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

A magyar tulajdonú és országos üzlethálózattal rendelkező REXTRA Kereskedelmi Kft. orvosi műszerek és egészségmegőrző termékek forgalmazásával foglalkozik immáron 29 éve.

Folyamatosan fejlődő cégünk budapesti szaküzletébe sokoldalú munkatársat keresünk

munkakörbe.

Feladatok:

  • Betérő vásárlók, ügyfelek kiszolgálása
  • Szakmai tanácsadás a termékek felhasználásával kapcsolatban
  • Beérkező telefonok, e-mailek kezelése
  • Adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
  • Árajánlatok, rendelések kezelése, összekészítése és kiadása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kedves, barátságos, vásárlóközpontú hozzáállás
  • Csinos, szolid megjelenés
  • Kereskedelmi személetében fontos, hogy nem termékeket értékesítünk, hanem a hozzá kapcsolódó előnyöket, használatot
  • Word, Excel, felhasználó szintű ismerete
  • Precizitás, logikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolat teremtő képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség

Várunk Téged, ha:

  • Kellemes munkahelyi légkörben és kulturált munkakörnyezetben szeretnél dolgozni
  • Fontosnak tartod, hogy a lelkiismeretesen végzett munkád versenyképes fizetés mellett valósuljon meg
  • Lételemed a kommunikáció, könnyen megtalálod a közös hangot a kollégákkal és a partnerekkel

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Számítógép gyakorlott kezelése
  • Nyitottság a termékek műszaki ismereteinek elsajátításához

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre