www.cvonline.hu

Orvosi műszer értékesítő

  • A hirdetés 1380 napja lejárt

Megbízónk több milliárd Forint forgalmú orvosi műszereket, segédanyagokat értékesítő válllat, amelynek a kórházi, intézeti, orvosi pertnerei kezelésére keresünk értékesítő munkatársat. a fő terület a gasztroenterológia, bronchológia, stb.

Feladatok:

 -     meglévő és új ügyfelek felkeresése

-     kórházak, rendelőintézetek, szakorvosokkal történő kapcsolattartás

-    ügyféligények felkeltése, kezelése

-    gasztroenterológiai eszközök, berendezések értékesítése

-    pályázatokhoz terméklisták, árak, műszaki leírások biztosítása

-    szakmai tanácsadás a felhasználók részére

-     esetleges problémák kezelése

-    helyszíni termék, berendezés-bemutatók, installációk elvégzése

-     a projektekhez fűződő értékesítési adminisztrációk vezetése, kezelése

Elvárás:

 -    középfokú végzettség, felsőfokú előnyt jelent

-    B2B értékesítésben szerzett tapasztalat előnyös

-    egészségügyi területen szerzett szakmai vagy kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent

-    önálló, tárgyalóképes, eredményorientált személyiség

-    gasztroenterológiai területen szerzett ismeretek előnyt jelentenek

-    kommunikációképes angol nyelvtudás

 Fizetés: versenyképes bruttó jövedelem + bónusz + cégautó + tel.+ notebook

 Munkavégzés helye: Budapest és Nyugat-Magyarország területe

Helyek Budapest
Tolna
Somogy
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Pest
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő