www.cvonline.hu

Országos értékesítési vezető

  • A hirdetés 80 napja lejárt

Magyarország piacvezető építőipari termékgyártó vállalata keresi

Értékesítési vezető

munkatársát.

Feladatok:

  • Értékesítési startégia, koncepció kidolgozása, megvalósítása
  • Országos területi képviselői csapat irányítása (viszonteladói és projektes csapat), motiválása, fejlesztése, ellenőrzése
  • Árlisták, árképzési politika fejlesztése, partneri szerződések áttekintése, megkötése
  • Közvetlen kapcsolattartás a kiemelt partnerekkel
  • Piaci trendek, versenytársak folyamatok figyelése és a szükséges döntések meghozatala
  • Együttműködés a vállalt más területeivel, gyártás, marketing, pénzügy, stb.
  • Riportok, beszámolók készítése az ügyvezető felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves kereskedelmi vezetői, people management tapasztalat
  • Határozott, de a munkatársakban értéket látó, a tiszteletet kialakító és betartó vezető
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalástechnikai készség
  • Stratégiai gondolkodásmód

Előny:

  • Kiterjedt építőipari piaci ismeret
  • Angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Egy kiváló brand építése
  • A pozícióhoz illeszkedő alapfizetés + bónusz + vállalati autó, stb.
  • Családias hangulat, ugyanakkor professzionális technológiai háttér és termékkör