www.cvonline.hu

Oracle DBA - RAC cluster üzemeltetési tapasztalattal

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.01.19.
Hirdetés azonosító: 1001412
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Min. 2 év ORACLE RAC (REAL APPLICATION CLUSTER) üzemeltetésben szerzett tapasztalattal keresünk munkatársat bankban működő üzleti rendszerek, adatbázisok adminisztrálására, karbantartására, hangolására.

Feladatkör, felelősségek:

· Banki és egyéb működési szabályzatok megismerése és alkalmazása, a korlátozások betartása

· Üzemeltethetőségi rendszer és folyamat követelmények ismerete, elkészítése új rendszer átvétele esetén

· A folyamat állandó felügyelete, monitorozása, elemzése, a folyamat javítása, erőforrások meghatározása, figyelése

· A rendszerek DR terveinek ismerete, alkalmazása, nyomon követése, tesztelése

· Üzemeltetési tesztek és migrációk végrehajtása

· Incidensek kezelése, naplózása, tájékoztatás az érintetteknek, megoldás kidolgozása és a javítás végrehajtása

· A rendszer felhasználóinak segítése és támogatása

· Rendszeradminisztrációs tevékenységek elvégzése, automatizálási lehetőségek keresése

· Felhasználók jogosultság igényeinek kezelése

Üzemeltetési utasítás, dokumentáció elkészítése, aktualizálása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

· Minimum 2 év ORACLE RAC (REAL APPLICATION CLUSTER) üzemeltetésben szerzett tapasztalat.

· Lehetőleg felső-, de minimum középszintű szakirányú (számítástechnikai) végzettség

· Erős, magabiztos rendszergazdai és eszköz ismeret

· Adatbázis kezelés, üzemeltetés

· Munkaképes angol nyelvi ismeret

Management (Grid Control) agent installálás, konfiguráció

Előnyt jelent:

•MS SQL Server tapasztalat

· AIX UNIX, LINUX operációs rendszerek középerős szintű ismerete

· Szkript nyelvek általános szintű ismerete (shell szkript-ek)

· Felhasználói és analitikai adattár jellegű rendszerek körül szerzett üzemeltetési tapasztalat

· Oracle /PL-SQL és adatbázis hangolási alapismeretek és gyakorlat

· Legalább 2 év rendszer-üzemeltetési gyakorlat pénzügyi vagy nagyvállalati környezetben, felelős üzemeltetői munkavégzésben

· Hibakezelési folyamatok ismerete és ezek alkalmazásának végzése és betartatása

· Gyors probléma felismerési és kreatív megoldási képesség

Tervezési, szervezési és folyamatjavítási képesség.

Nyelvtudás:

angol

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió