Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Oracle Adatbázis Adminisztrátor gyakornok

  • NI Hungary Kft.
  • Hajdú-Bihar, Debrecen
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Feladatok:

Új kollégát keresünk, aki szeretne képzett és gyakorlott adatbázis adminisztrátor lenni. Ennek során (többek között) az alábbi feladataid lesznek:

  • Éles, teszt és fejlesztői Oracle adatbázis rendszerek telepítése, hangolása, üzemeltetése, javító csomagok telepítése
  • Oracle E-Business Suite (vállalatirányítási rendszer), adattárház és Webes alkalmazásokkal kapcsolatos támogatás
  • Kapcsolódó projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő informatikai tanulmányok
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Jó kommunikáció
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Unix vagy Solaris ismeret
  • Jó probléma megoldó készség, technikai szemlélet

Előnyt jelent:

Tapasztalat az alábbi területeken:

  • Bármilyen IT területen szerzett adminisztrátori / fejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Kihívásokkal teli munka
  • Karrierlehetőség
Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre