Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Optikai Tanácsadó (Budapest)

  • Vision Express
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 28 napja lejárt

A VISION EXPRESS már több, mint 20 éve Magyarország egyik piacvezető optikai kiskereskedelmi hálózata. Jelenleg 46 üzlettel vagyunk jelen, de cégünk továbbra is dinamikusan fejlődik.

LEGYÉL A MUNKATÁRSUNK!

VISION EXPRESS üzletünkbe keresünk

Optikai Tanácsadó

munkakörbe munkatársat Budapestre.

Feladatok:

  • Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
  • Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés
  • A bolti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az üzlet belső és külső terének tisztántartása
  • Gondoskodik az aktuális akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről.
  • Nyitással és zárással kapcsolatos teendők ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált és érdeklődő személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Gyors, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Értékesítési tapasztalat
  • Látszerész végzettség
  • Idegen nyelv tudása

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Jó munkahelyi légkört
  • Alap- és teljesítménybérből álló bérezést

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2019.04.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre