Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operátor

  • CTDI Budapest Kft.
  • XVIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 10 napja lejárt

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat. Jelenleg több, mint 500 fő dolgozik Budapest XVIII. kerületében, autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető telephelyünkön.

Munkatársat keresünk bruttó 105.000 Ft belépési bónusszal

Operátor

pozícióba.

Alapbér bruttó 175 000 Ft
A MUNKAKÖRT MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰEK IS BETÖLTHETIK.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékek specifikációk alapján történő felújítása, minőségi ellenőrzése.
  • Tisztítás, tesztelés.
  • Szét-összeszerelés.
  • Csomagolás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok.
  • Megbízhatóság.
  • Monotonitástűrés.
  • Több műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektrotechnikusi/szakmunkási vagy egyéb releváns végzettség és/vagy tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit kínálunk:

  • Alapbér bruttó 175 000 Ft/hó
  • Belépési bónusz bruttó 105 000 Ft-os a saját állományba, első alkalommal belépett munkavállalók részére
  • Cafetéria bruttó 25 000 Ft/hó belépési szint
  • Teljesítménybónusz bruttó 40 000 Ft/hó a norma túlteljesítése esetén (Connected Home)
  • Bruttó 15 000 Ft/hó jelenléti bónusz
  • Ajánlási bónusz nettó 70 000 Ft
  • Munkásszálló biztosítása térítésmentesen.
  • Műszakpótlék.
  • Túlóra pótlék.
  • Bejárási költség térítés.
  • Bejelentett munkahely.
  • Megbízható vállalati háttér.
  • Többműszakos munkarend

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát vagy hívja munkaidőben a +36 1 2961 876 telefonszámot.

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló, Elektrotechnikus, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Megváltozott munkaképességű
Aktiválás időpontja 2019.10.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre