Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2019.01.21.
Jelentkezési határidő: 2019.01.22.

Világviszonylatban is kiemelkedő hangtechnikai eszközök gyártásával foglalkozó partnerünk pécsi üzemegységébe keresünk operátorokat!

Világviszonylatban is kiemelkedő hangtechnikai eszközök gyártásával foglalkozó partnerünk pécsi üzemegységébe keresünk

Operátor

munkavállalókat, akár azonnali kezdéssel.

A munkakörrel járó főbb feladatok a következők:

Kézi operátori feladatok ellátása, amely magában foglalja a következőket:

- alkatrészek ellenőrzése

- részegységek előkészítése összeszereléshez

- szerelési, kábelezési és tesztelési feladatok ellátása

- elkészült munkadarab ellenőrzése, hibajelentések készítése

- kézi anyagmozgatás

Ami a munkához szükséges:

- Minimum általános iskolai végzettség (8. osztály)

- Operátori tapasztalat nem elvárás, de előnyt jelent

- Több műszakos munkarend vállalása

- A munka betöltéséhez szükséges székesfehérvári (maximum 3 hónapos) betanulás vállalása, amely során ingyenes szállás, utazás és étkezés biztosított partnerünk által

Mindezért cserébe a következőket biztosítjuk:

- Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidővel

- Korrekt, havi szintű bérezési csomag (alapbér és cafeteria)

- Bejárási támogatás

- Kiemelkedően magas munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre. Kérdés esetén hívja a 06-20/501-2582-es telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban.

Helyek Pécs
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.01.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre