www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2018.08.21.
Hirdetés azonosító: 1547804
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Operátor

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat az SGS divízióba:

Operátor
(12 órás munkarend)

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Elektronikai összeszerelési tapasztalat előny
  • Megbízhatóság
  • Szorgalom
  • Pontosság, precízitás, stressztűrés

Fő munkaköri feladatok:

  • A munkautasítások alapján az egységek tesztelése, tisztítása, adott informatikai rendszerekben könyvelése
  • Előírások pontos betartásával biztosítani, hogy a termék az elvárt minőségben és idő alatt kerüljön a javító állomásokra vagy kiszállításra
  • Csoportvezető, műszakvezető által meghatározott darabszámok teljesítése
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz
  • Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkahely
  • Többműszakos munkarendben történő munkavégzés (12 órás, 2 szak)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérem küldje el önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi címre:

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre