www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Autóipari alkatrészeket gyártó cég Budapesten, a X. kerületben (Örs vezér terénél) pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Operátor

Feladatok:

  • A cég által gyártott elektronikai alkatrészek kezelése, szerelése
  • Könnyű fizikai munka

Elvárások:

  • Jó látás
  • Gyors tanulás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, németországi cégcsoport részeként működő magyarországi vállalat
  • Munkarend: 1 műszak (nyár elejétől várható 3 műszakos munkarend)
  • Fejlődési lehetőség (kialakított karrier lépcsők)
  • Kezdő nettó bér: 170 000 Ft és próbaidő után budapesti bérlet + 5000 Ft cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek X. kerület
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.20.