www.cvonline.hu

Operátor

  • A hirdetés 78 napja lejárt

A Vincotech, a Mitsubishi Electric Corporation tagja. Gyártási, valamint kutatás-fejlesztési tevékenységünket Bicskén folytatjuk. Vezető prémium-minőségű teljesítmény-elektronikai vállalatként, ipari meghajtással, napenergia átalakítással és áramellátással foglalkozó vállalatokat szolgálunk ki.

Operátor

Operátori álláslehetőséget kínál a Vincotech Hungária Kft. Bicskén a következő feltételekkel:

Feladatok:

  • Mechanikai és elektronikai szerelési feladatok elvégzése a műveleti utasítások szerint
  • Tesztelés, minőségellenőrzés

Elvárások:

  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Többműszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása
  • Éleslátás (szemüveg nem akadály)
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeret

Amit ajánlunk:

  • Átlagon felüli kereseti lehetőség (havi kezdő alapbér bruttó 200.000 Ft)
  • Emelt összegű bejárás támogatás
  • Étkezési hozzájárulás
  • Cafetéria juttatás próbaidő után
  • Készpénz cafeteria (8000 Ft) próbaidő alatt
  • Kultúrált környezetben étkezési lehetőség, melyhez modern büfé kínál széles választékot
  • A telephelyen működő, jól felszerelt konditerem ingyenes használata
  • Tiszta és kellemes munkahelyi környezet
  • Céges buszjárat Tatabánya-Szár-Újbarok-Óbarok-Bicske és Biatorbágy-Páty-Zsámbék-Mány-Bicske útvonalon

Munkavégzés helye: Bicske
Jelentkezni önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Bicske
Fejér
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Elektromechanikus
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.04.