www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2018.01.18.
Hirdetés azonosító: 1192511

Elektronikai termékeket gyártó komáromi partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Gyártási munkafázis elvégzése és az ehhez kapcsolódó összekészítés, csomagolás, ellenőrzés
  • Késztermékek (1 kg - 25 kg) csomagolása, raktározás előkészítése, raklapra helyezés.

Elvárások:
  • Általános iskolai végzettség
  • Összeszerelési és/vagy csomagolási műveletek ismerete

Juttatások:
  • Termelési bónusz
  • 30%-os műszakpótlék
  • 3 műszakos munkarend
  • Cafeteria az első hónaptól
  • Ingyenes céges buszjárat számos településről

Előnyök:
  • Operátori tapasztalat

  • Küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye:
  • Komárom