www.cvonline.hu

Operátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.20.
Jelentkezési határidő: 2018.01.01.
Operátor

Autóelektronikai részegységek és mikroelektronikai áramköri modulok gyártásával foglalkozó X. kerületi partnerünk részére keresünk operátorokat 3 műszakos munkarendbe.

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:
• félkész és kész termékek előállítása a technológiai utasítások betartásával és a műszakcéloknak és minőségügyi előírásoknak megfelelően
• rábízott berendezések előírásszerű kezelése és működésének felügyelete, valamint a szükséges beavatkozások elvégzése, egyszerűbb hibák elhárítása
• a termelés folyamatosságának biztosítása, annak veszélybe kerülése esetén a közvetlen felettes azonnali tájékoztatása
• szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való részvétel
• rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság folyamatosa fenntartása a munkaterületen

Elvárások / Requirements

• Legalább 8 általános iskolai végzettség
• Gyártásban szerzett tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés
• Monotóniatűrés
• Jó fizikum

Amit kínálunk / Offer

• Hosszú távú munka
• Versenyképes juttatási csomag
• Fejlődési lehetőség
• Jó csapat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -