www.cvonline.hu

Operátor (inlátorgyártás)

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.25.
Jelentkezési határidő: 2018.01.28.

Pozíció leírása / Job description

Szeretnél egy világszinten vezető autóipari cégnél dolgozni?
Szeretnél biztonsági rendszereket gyártani, és ezzel életeket menteni?
Szeretnél hozzájárulni közös célként egy biztonságos világ megteremtéséhez?
Szeretnél hosszútávon elhelyezkedni egy stabil, új és modern cégnél?

Feladatok:
Életeket mentő autóipari termékeket gyártása,
Komplett légzsák modulok, légzsák alkotóelemek, és inflátor termékek gyártása,
A legnagyobb autógyártó vállalatok számára ( pl. BMW, Honda, Toyota),
Tesztelés, minőség-ellenőrzés, de ha termékfejlesztéssel kapcsolatos ötleted van, azt is szívesen fogadják.

Elvárások / Requirements

Elvárások:
érettségi,
kiváló látás, jó kézügyesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság
több műszakos munkarend vállalása,
tiszta erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes juttatási csomag,
• Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!
• 100%-os utazási költségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt,
• többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség)
• modern és innovatív technológia, tiszta és rendezett munkakörnyezet,
• fejlődési lehetőség,
• stabilitás, hosszú távú lehetőségek.

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -