www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2018.01.20.
Hirdetés azonosító: 1174595

Oroszlányi autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat. Kiemelkedő juttatások, komfortos munkakörnyezet. Ne maradjon le, jelentkezzen az alábbi pozícióra még ma és kezdjen a jövő héten új munkahelyén.
Feladatok:

  • Összeszerelési munkálatok végrehajtása
  • Gépkezelés és gépbeállítások elvégzése
  • Dokumentációk készítése
  • Együttműködés más operátorokkal
  • Vizuális ellenőrzés

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Jó kézügyesség, precíz, pontos munkavégzés

Juttatások:
  • Br. 950 forintos órabér + 15% műszakpótlék
  • Havi nettó 25.000 Ft cafetéria
  • Negyedéves bónusz (bruttó 90.000 Ft)
  • Éves bónusz (másfél havi bér)
  • Ingyenes buszjárat
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy keressen minket személyesen irodánkban, Tatabánya, Dózsakert 58/a. H-P: 9-15ig. Bővebb információt a +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 telefonszámokon kérhet.

Munkavégzés helye:
  • Oroszlány