www.cvonline.hu

OPERÁTOR

  • A hirdetés 467 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére könnyű fizikai munkára munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Operátor

Feladatok:

  • Automata és félautomata berendezések kezelése
  • Kisebb szerelési feladatok elvégzése
  • Termeléssel összefüggő adatok dokumentálása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Állóképesség, monotónia tűrés
  • Felelősségtudó, megbízható személyiség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Hölgyek és Pályakezdők jelentkezését is várjuk!!!

Munkavégzés helye:

  • Tiszakécske
Helyek Tiszakécske
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2016.10.12.