Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operátor (Szombathely)

  • Company_icon Job & Career Kft
  • Location_icon Szombathely, Vas
  • A hirdetés 115 napja lejárt

Szombathelyi autóalkatrészeket gyártó partnerünk részére munkatársakat keresünk

operátori munkakörbe!

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • hosszú távú munkavállalás
  • többműszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)
  • önálló munkavégzés
  • megbízható és lojális magatartás
  • rugalmasság
  • erkölcsi fedhetetlenség

Előny:

  • középfokú végzettség
  • pc ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • extra bónuszok
  • hosszú távú. stabil munkalehetőség
  • karrier lehetőség
  • utazási költség térítése

Nettó kereseti lehetőség 155-165eFt!

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével vagy hívja a 20/393-3446-os, vagy a 30/282-6263-as telefonszámon

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre