Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operátor Székesfehérvár

  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Székesfehérvári fröccsöntő üzembe operátor pozícióba keresünk munkatársakat 2019.januári belépéssel

Leendő munkatárs feladatai:

  • fröccsöntött alkatrészek ellenőrzése, sorjázása, csomagolása

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 3  műszakos munkarend vállalása
  • pontos, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • kiemelkedő bérezés
  • cafeteria
  • ingyenes céges buszjáratok / útiköltség térítés
  • 2019 januári kezdési lehetőség
  • stabil munkahely, határozatlan idejű munkaszerződés.
Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.01.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre