Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operátor (nyugdíjasok részére)

Human Centrum Kft.
Régió: Nemesvámos

Hozzáadva: 2019.11.24.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Az Arconic Európában mintegy 13.000 munkavállalóval 11 ország majd 50 telephelyén működik. Magyarországon 25 éve van jelen és vezető beszállítója a kereskedelmi szállítmányozásnak, a légiközlekedésnek, az ipari gázturbina és az általános ipari piacoknak.

Feladatok:

  • Gyártáshoz kapcsolódó minőségellenőrzési feladatok ellátása
  • Csomagolási feladatok

Elvárások:

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Munkavállalási hajlandóság heti min. 2 napon, 8 órában

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztású munkavégzés (délelőttös vagy délutános műszakban).
  • Stabil, hosszú távú lehetőség
  • Bruttó 1.000 Ft/óra alapbér + műszakpótlék + utazási költségtérítés

Jelentkezni lehet

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot.

Helyek Nemesvámos
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre