Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operátor- Lakatos javító

Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2018.10.09.
Jelentkezési határidő: 2018.10.23.

A GE Aviation Hungary Kft. partnerünk részére keresünk

Operátor- Lakatos Javító munkatársakat, hosszútávra

Veresegyházra.

Feladatok

  • Az aktuális termelési programban meghatározott alkatrész javítási folyamat operátori feladatainak elvégzése a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.
  • Végrehajtja azokat a lakatos tevékenységeket, melyeket a területen alkalmazott technológia megkíván.
  • Értelmezi és betartja a gyártási műveleti utasítások, rajzok és tervek előírásait, valamint az azokban szereplő méreteket és tűréseket.
  • Előkészíti és végrehajtja a szükséges lakatos illetve szét- és összeszerelési tevékenységeket, dokumentálja azokat.
  • Betanítást követően képes használni és üzemeltetni a gyártási/javítási technológiához szükséges készülékeket és berendezéseket az előírt utasítások/rajzok szerint ill. azokat szükség szerint számítógépen rögzíti.
  • Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát.
  • Rendeltetésszerűen képes a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet használni.

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány, fémipari végzettség.
  • Minőségirányítási eljárásoknak megfelelő dokumentáció-kezelés
  • Számítógép kezelési ismeretek
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kézügyesség
  • Terhelhetőség
  • Minimum 2 éves gyakorlat a szakterületen

Juttatások

Egy - vagy több műszak (műszakpótlékok II. m.: 14:00-22:00 30%, III. m.:  22:00- 06:00 40%.)

·       Műszakpótlékok:

Hétköznapi túlóra: 50%

Hétvégi túlóra: 100%

Vasárnapi pótlék: 50%

·      Egészségbiztosítások széleskörű kínálata, amely egy alapcsomagot magában tartalmaz (az arany csomag alanyi jogon, a belépés napjától a cafeterián felül jár)   Alapvetően egy hirtelen, váratlanul fellépő betegség esetén az egészségbiztosító megszervezi és finanszírozza a munkáltató, illetve a kedvezményezettek számára (kiegészítő családi csomagok esetén) az egészségügyi szolgáltatást amelynek összegei az alanyi jogon járó arany csomag esetében:

Járóbeteg szakellátás.

Nagy értékű diagnosztika.

Egynapos sebészet.

Kockázati életbiztosítás (szintén alanyi jogon jár, a belépés napjától).

Munkába járási Támogatás a mindenkor érvényes Munkába járási Szabályzat alapján)

·      Hétvégi hazautazási támogatás.

·      Kedvezményes áru helyi étkezde igénybevétele

·      Ingyenes helyi konditerem használat, ingyenes személyi edző

·      Heti egyszeri gyümölcsnap

·      Családi nap és/vagy Sport nap

·      Masszázs

  • Szemvizsgálat, szemüveg térítés
  • Évenkénti tüdőszűrés

·      Munkavállalói segítségnyújtási program (személyes tanácsadás, családi tanácsadás, munkahelyi tanácsadás, jogi és pénzügyi tanácsadás)

·      Munkabérelőleg

·      Üzemi orvosi vizsgálatok

·      Vállalati kedvezmények

·      Kedvezményes angol nyelv oktatás

Kedvezményes készpénz juttatás

Széchenyi Pihenő kártya alszámlái

Erzsébet/Ajándék kártya

Önkéntes Pénztárak

Sport/ Kultúra utalvány

Iskolakezdési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj0339@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Veresegyház
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre