Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

OPERÁTOR (HR7820863X)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2018.09.20.
Hirdetés azonosító: 1838582
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

OPERÁTOR
(HR7820863X)

MEGBÍZÓNK

Japán Partnercégünk világszerte ismert csúcsminőségű termékeiről és magas színvonalú szolgáltatásairól. A világon az egyik legnagyobb szemüveglencse gyártójaként, vezető szerepet tölt be az  információs ,- orvos,-  fotó technológia és látás javítás területén. Célkitűzése hogy a szemüvegviselők életét kényelmesebbé, a látszerészek munkáját pedig minél könnyebbé és hatékonyabbá tegye.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Mátészalka, Szabolcs- Szatmár- Bereg Megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHASZ:

  • egy stabil munkahelyre
  • biztos kereseti lehetőségre
  • béren kívüli juttatásra
  • három műszakos munkarendre
  • kedvezményes kávé fogyasztás a gyár területén található kantinban
  • ingyenes vállalati buszjárat a megye több településről
  • Igényes, fiatalos, tiszta munkahelyi környezetre

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • lencseüvegek polírozása, rétegezése
  • szemüveglencsék ellenőrzése
  • plasztik termékek hibáinak megtalálása
  • látszerészeti termékek csomagolása

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • 8 általános iskolai képzettség vagy érettségi vagy szakmunkás, vagy OKJ-s végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • lojális hozzáállás
  • jó kézügyesség
  • megbízhatóság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat

SZEMÉLYESEN: Get Work Trend Kft. 4300 Nyírbátor, Szabadság tér 3. H-P 8:00 - 16:00
TELEFONON: INGYENESEN HÍVHATÓ ZÖLDSZÁMUNKON: 06 80/ 200 232, vagy 06 42/ 510 172, 06 20 / 852 8918
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Helyek Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre