Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operátor egészségügyi területen

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2020.01.11.
Jelentkezési határidő: 2020.01.25.

Biztosítási asszisztenciával foglalkozó partnercég több, mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. A cég munkavállalói a közös értékeinek, az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és ügyfeleik iránti elkötelezettségük hirdetésével gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak jelentkezz!

Csapatépítőjük pl. egy közös síelés remek lehetőség lehet egy mai modern munkahely megismeréséhez. Emellett pedig részese lehetsz egy háromszoros Business Superbrands díjat elnyert nemzetközi vállalatnak, amelyet minden évben az üzleti szektor legkiválóbb márkái kaphatnak meg.

Ugye jól hangzik?

Feladatok:

  • telefonos segítségnyújtás az ügyfelek számára
  • a biztosított ügyfelekkel és az egészségügyi szolgáltatókkal történő időpont-egyeztetés
  • ügyfelek felmerülő káreseményeinek felvétele, problémájuk megoldása
  • a megoldandó eseménnyel kapcsolatos adminisztráció elvégzése (dokumentumok rögzítése, ellenőrzése, hiánypótlások kérése és nyomon követése)
  • leletek értelmezése, rögzítése

Elvárások:

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • közép- vagy felsőfokú egészségügyi tanulmányok
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (legalább B2)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • empátia

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 7.00 és 22.00 között napi 4-6-8 órában
  • minimum heti 20-25 óra vállalása elvárt a megadott munkaidőben

Amit kínálunk

  • br. 1300 Ft/óra
  • órarendhez igazodó beosztás
  • belvárosi, igényes munkahely
  • fiatal csapat
  • komoly tapasztalatszerzési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • call centerben szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Debrecen
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Egészségügy / Szociális ellátás
Aktiválás időpontja 2020.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre