Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operátor, Betanított munka, Budapest 4. kerület

  • A hirdetés 259 napja lejárt

Pest megye legújabb és legmodernebb gyárába keresünk

Betanított munkásokat.

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó cég keres könnyű fizikai munkára női és férfi munkatársakat.

A munkavégzés helye: Budapest 4. kerület

Amit nyújtunk:

  • 3 műszak
  • kiemelt bérezés
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • könnyű fizikai munka
  • kulturált munkakörnyezet

Amit kérünk:

  • jó kézügyesség, monotonitástűrés
  • legalább középfokú végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • precizitás, megbízhatóság

Jelentkezni emailen lehet önéletrajzzal vagy a 0630/526-2607-es telefonszámon.

Helyek Budapest
IV. kerület
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre