Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operátor Bábolna

  • Az álláshirdetés 7 napja lett aktiválva

Gyorsfagyasztott élelmiszeripari termékeket gyártó bábolnai partnercégünk részére keresünk munkavállalókat Operátor munkakörbe!

Amivel értékeljük munkádat:

  • Előírtnál magasabb műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Teljesítmény bónuszok
  • Kedvezményes termékvásárlás

Amiben számítunk a tehetségedre:

  • Kézi anyagmozgatás, rakodás,
  • Kapott egyszerűbb feladatok, utasítások végrehajtása
  • Munkaterületek, gépek, berendezések kiszolgálása, tisztán tartása

Ezeknek már birtokában vagy:

  • Minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártási tapasztalat
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.12.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre