www.cvonline.hu

Operátor (akár azonnali munkakezdéssel)

  • A hirdetés 57 napja lejárt

Műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk

OPERÁTOR

munkatársakat könnyű fizikai munkára, 3 műszakos munkarendbe.

Akár azonnali munkakezdéssel!

Feladatok:

  • fröccsöntő gépek kiszolgálása
  • műanyag alkatrészek dobozolása, válogatása
  • vizuális ellenőrzés

Általános elvárások:

  • min. alapfokú végzettség (8 általános)
  • gyártásban és/vagy minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • 3 műszakos (hétköznapi) munkavégzés vállalása
  • alapfokú matematikai ismeretek és monotonitás-tűrés
  • precíz, alapos munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • akár azonnali munkakezdés
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • versenyképes bérezés
  • céges buszjárat (Tatabányáról, Bicskéről stb.)
  • budapesti lakosok esetén utazás támogatása

Pályakezdők és budapesti lakosok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: 2071 Páty, M1 Üzleti Park, M1-es 22-es km-nél

Helyek Páty
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű