Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operatív vezető helyettes

BOSMARK Kft
Régió: Biatorbágy, Pest, Budapest, Budaörs

Hozzáadva: 2019.07.12.
Jelentkezési határidő: 2019.07.12.
header

Több mint 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú Kft

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • a társaság felépítése, működése, tevékenysége megismerését követően javaslatok a folyamatok optimalizálására, a működés koordinációja,
  • új üzleti lehetőségek feltárása,
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel,
  • alvállalkozók, beszállítók kontrollálása,
  • új üzleti lehetőségek feltárása, üzletfejlesztési célok kidolgozása,
  • stratégiai tervezés és fejlesztés,
  • aktív részvétel az operatív irányításban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • agrármérnöki, mezőgazdasági gépészmérnöki vagy állatorvosi végzettség,
  • legalább 5 év szarvasmarha tenyésztési ágazatban szerzett tapasztalat,
  • őszinte, határozott kommunikáció írásban és szóban,
  • fejlett vezetői készség, magabiztos, határozott fellépés,
  • terhelhetőség, rugalmasság, pozitív beállítottság,
  • saját gépjármű,
  • aktív angol nyelvtudás,
  • számítástechnikai ismeretek.

Előny, de nem feltétel:

  • több éves vezetői vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • azonos munkakörben szerzett tapasztalat,
  • német nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • pozícióhoz illeszkedő versenyképes bérezés és juttatás
  • szakmai kihívást jelentő, igényes és összetett feladatok
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Biatorbágy / Budaörs iparterület  (Premier Outlet közelében)

Jelentkezés az állásra magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehetséges.

Helyek Biatorbágy
Pest
Budapest
Budaörs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Állatorvos, állattenyésztő, Mezőgazdasági szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Operatív vezérigazgató
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre