Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operatív beszerző

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

A BECOM Group egy olyan nemzetközileg is elismert elektronikai termékeket gyártó vállalalat, amely magas szintű szakértelemmel rendelkezik a termelés, kutatás és fejlesztés, a hitelesítés, valamint a szenzortechnikával az autóiparban és az orvostechnikai területeken egyaránt. Vevőink a rugalmasság mellett nagyra értékelik a magas szinvonalú minőséget és a széleskörű technikai szakértelmet. Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk:

Feladataid:

  • Az operatív beszerzés támogatása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a beszálítókkal egyaránt
  • Ajánlatok kérése és feldolgozása
  • Megrendelések és előrejelzések követése és feldolgozása
  • Meglévő megrendelések folyamatos koordinálása
  • Szállítási határidők egyeztetése a termeléssel
  • Import küldemények vámügyintézése

Profilod:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos, kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Megbízható, precíz és proaktív személyiség
  • Jó szervező készség, kiváló problémamegoldó képesség és terhelhetőség
  • Csapatmunka

Elvárásaink:

  • Segítőkész a kollégákkal szemben
  • Megoldásorienteált kommunikáció a vevőkkel és a felettesekkel
  • Elkötelezett a kihívások iránt
  • Kész a nehezebb témákba is belekapcsolódni

Amit kínálunk:

  • Átlátható szervezeti felépítés és rövid döntési utak
  • Válozatos és érdekes feladatkör
  • Vonzó munkahely egészséges munkakörnyezetben, egy gazdaságilag és nemzetközileg jövőorinetált vállalatnál
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli jutattási rendszer
  • Helyi és helyközi buszbérlet teljes mértékű illetve a gépkocsival történő bejárás üzemanyag költségének a törvényben előírt mértékű támogatása

Várjuk a jelentkezésedet!

Helyek Komárom-Esztergom
Környe
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Szállítási menedzser, Szállítási projekt menedzser, Vám menedzser, Vámügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.05.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre