Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operatív beszerző

HSA Kft.
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.06.17.
Jelentkezési határidő: 2019.07.16.

Feladatok:

  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése
  • Alkatrészek rendelése, rendelések nyomonkövetése, esetleges módosítása
  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Megrendelések és visszaigazolások adminisztrációja
  • Beszállításokhoz kapcsolódó számlák, bizonylatok ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló és proaktív munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye
Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre