Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Operation manager

Munka-Társ Hungária Kft.
Régió: Budapest, Pest, II. kerület

Hozzáadva: 2019.10.07.
Jelentkezési határidő: 2019.11.05.
header

OPERATION MANAGER

Európában, piacvezető, Budapesten 13 éve működő legénybúcsú-szervező partnerünk számára keresünk új munkatársakat, akiknek fő feladata a beérkező ajánlatkérések feldolgozás.

Feladatok:

  • A megrendelt programcsomagok teljes körű ügyintézése
  • A különböző programok időrendi megszervezése
  • Időpontfoglalások teljes körű intézése a különböző programokra
  • Reptéri transzfer intézése
  • Változás (pl. repülőjárat késése) esetén a programok hatékony és gyors átszervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Számlák, befizetések nyomon követése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • 3 éves rendezvényszervezői tapasztalat

Előny:

  • Szakmai tapasztalat
  • Francia nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Laptop, telefon
  • Vállalkozói költség hozzájárulás
  • Családias és összetartó nemzetközi csapat
  • kb. 400eft nettó jövedelem

Munkaidő: rugalmas

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület és home office

Munkába állás időpontja: azonnal vagy megegyezés szerint

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező, Ügyintéző
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező, Utazásszervező
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre