www.cvonline.hu

Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Öntödei Munkás

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Feladatok:

  • A gyártási programban előírt mennyiségű, minőségű és méretű sajtolási és hengerlési tuskó gyártása
  • Olvasztó kemencék techológia szerinti üzemeltetése
  • Emelőgépes anyagmozgatás
  • Szigorú munkabiztonsági előírások betartása

76 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Legalább általános iskolai végzettség
  • A felvételi eljáráson történő megfelelés
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök:

  • OKJ-s targoncavezető bizonyítvány, NKH jogosítvány
  • OKJ-s emelőgépkezelő (daru) bizonyítvány
  • Termelési területen, Öntödében szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Juttatások:

  • Versenyképes alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok
  • Cafeteria csomag
  • Éves és havi teljesítmény prémium
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanulási lehetőség
Kategória Gyártás / Termelés, Gyári munkás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő