Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Onsite RPO Recruiter

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

A pozícióról

Piacvezető pénzintézeti partnerünk kiszervezett toborzási projektjeinek támogatására

kollégát keresünk.

Feladatok

  • Teljeskörű ügyfélmenedzsment pénzintézeti partnerünk budapesti telephelyén
  • Vezetők toborzási támogatása, folyamatos kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel, HR Üzleti Partnerekkel
  • ATS rendszerbe történő adminisztráció (Nexum és HR Szoftver)
  • Heti és Havi dashboard összeállítása és prezentálása
  • Ügyfél által kért ad hoc statisztikák összeállítása
  • A folyamatot támogató sourcer kolléga koordinálása (KPI követés, napi/heti prioritások egyeztetése, teljesítmény visszajelzés)
  • Átfogó toborzási folyamatmenedzsment a biztosító minden üzleti és támogató területén (IT, Pénzügy, Marketing, HR, Jog, Beszerzés…)
      • brief felvétel a Hiring managerektől
      • jelöltek toborzása (Belső karrier oldal aktív használata – bejelentkező jelöltek szűrése, továbbítása)
      • interjúk (első és második körös), tesztek szervezése és lebonyolítása;
      • jelöltek utókövetése;
      • hirdetések /briefek szerkesztése
      • ajánlatok szóbeli kiadása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiemelt MS Excel Pivot tapasztalat
  • Legalább 2 év vállalati és/vagy ügynökségi oldalon szerzett recruitment tapasztalat
  • Értékesítői attitűd
  • Elhivatottság a toborzás-kiválasztás területe iránt
  • Igényes munkavégzés

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre