Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Online tartalomszerkesztő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.09.15.
Hirdetés azonosító: 1947827
lejárt

Ezúttal Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége keres diákot gyakornoki munkára!

Feladatok:

  • A Telenor.hu netshop készletállományának folyamatos ellenőrzése, státuszok beállítása és hibák javítása
  • Új termékadatlapok létrehozása a Telenor.hu felületére, ezek tartalmának feltöltése különböző háttérrendszereken keresztül
  • A Telenor.hu-n megjelenő ajánlatok, árak és termékinformációk megfelelőségének ellenőrzése
  • A Telenor digitális felületein megjelenő általános tartalmak frissítése a weboldal CMS rendszerén keresztül

Elvárások:

  • Érettségi vizsgával rendelkezik
  • Magabiztos MS Office felhasználó
  • Pontos, megbízható magyar helyesírással rendelkezik
  • Érdeklődik a technológia újdonságai és a távközlés iránt
  • Heti 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1100 Ft/óra
  • Tapasztalatszerzés telekommunikációs környezetben
  • Céges laptop
  • Céges buszjárat (törökbálinti munkavégzés, 15 percre Újbuda Központtól)
  • Szakmai gyakorlat igazolása (diákszövetkezeten keresztül)
  • Multinacionális környezet
  • Rugalmas munkaidő

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Weboldalak tartalommanagelésében vagy e-kereskedelmi területen terméktöltésben szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre