Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Online marketing szakértő

  • Karcher Hungária Kft.
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 62 napja lejárt

Tisztítástechnológiával foglalkozó cég tevékenységének bővítése miatt új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

FELADATOK:

  • A Kärcher Hungária portfoliójában szereplő termékek online marketing koordinációja
  • Ügynökségeinkkel folytatott teljeskörű együttműködés, online projekt management
  • Performancia marketing kampány management termékeinkre (PPC, RTB, eDM, Display)
  • Marketing automatizmusok felállítása és működtetése (aftersales)
  • Online kampányok és nyereményjátékok felügyelete
  • Heti riportok készítése és elemzése, amihez segít a Google Analytics és az Adobe Analytics
  • Online budget kezelése
  • Izgalmas ad-hoc projektek

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség (3-5 év online marketingben szerzett tapasztalat)
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP rendszer ismeret előny
  • E-kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Google Analytics és Adobe analytics ismerete - ügynökségünk szakértőinek munkáját kell felügyelned
  • Konverzió alapú kampány management magas szintű ismerete és ebben szerzett tapasztalat
  • PPC kampányok ügyféloldali managementjében gyűjtött tapasztalat
  • EDM kiküldésben szerzett tapasztalat
  • Médiatervezési tapasztalat
  • Grafikai háttértudás (szoftverek ismerete basic szinten)
  • Microsoft Office és böngészők felhasználói szintű gyakorlott ismerete
  • Ismeri az online technológiákat (látott már HTML-t és tudja mi az a feed, programmatic)
  • Ügynökségi és/vagy ügyféloldali online marketing tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Önálló, sikerorientált személyiség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, jóléti juttatások, munkába járási támogatás 100%-ban)
  • Változatos szakmai kihívások
  • Stabil munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: XI. kerület, Budapest

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését és a kritériumoknak megfelelve szeretné megpályázni, akkor küldje magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing szakértő, Marketingmenedzser, Médiaszakértő, Online marketing
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre