Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Online Marketing Manager

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.08.20.
Jelentkezési határidő: 2019.08.29.

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Google, Facebook, Instagram kampányok létrehozása, kezelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Analitikai adatok elemzése, kezelése
  • Marketing stratégiák tervezése PPC kampányokhoz
  • Nemzetközi hirdetési felületek kezelése

Elvárások:

  • Online marketing kampányok kezelésében való jártasság
  • Google Analytics, Tag Manager ismeretek
  • Jó fogalmazó képesség, választékos szókincs magyar és angol nyelven
  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Gyors, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Hirdetésszerkesztő, Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketingmenedzser, Médiamenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre