Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Online Marketing / E-commerce Specialista

Régió: XIII. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.11.19.
Jelentkezési határidő: 2018.05.06.

Magyarország legrégebbi és meghatározó állásportál-hálózatához, a Cvonline.hu folyamatosan bővülő csapatába keresünk budapesti irodánkba, teljes munkaidőbe

szakembert!

Téged keresünk, ha szakmai tudásod mellett, kreatív és proaktív vagy, motivál és inspirál a szakmád és pörgős személyiségnek vallod magad!

Feladatok:

  • performance alapú online kampányok menedzselése
  • versenytársfigyelés
  • riportok, elemzések készítése
  • együttműködés a marketing csapattal és sales divízióval

Elvárások:

  • online marketing területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • jártasság PPC kampányok menedzselésében
  • e-kereskedelemben eltöltött több éves online marketing tapasztalat
  • felsőfokú, főiskolai végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • kitűnő kommunikációs készség
  • tudd, mit jelent a ROI
  • precizitás, önállóság

Amit nyújtani tudunk Neked:

  • Színvonalas munkakörnyezet;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Szakmai képzéseken való részvétel
  • Segítőkész, jó humorú, fiatal csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (Madarász Viktor irodapark)

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing elemző, Marketing menedzser, Marketing szakértő, Marketing tanácsadó, Online marketing
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.04.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre