Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Online key account manager

  • AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Budapest, Pest
  • Az álláshirdetés ma lejár

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Alkuszi és banki igazgatóságára

pozícióba munkatársat keresünk.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  •  a biztosító online kiemelt üzleti kapcsolatainak menedzselése,
  •  a közvetítő hálózatok által használt integrátor felületekkel történő aktív kapcsolattartás, folyamat optimalizáció,
  •  együttműködés a biztosító termékfejlesztésével és IT szervezettel.

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • legalább középfokú végzettség,
  •  biztosítónál lakossági területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  •  széleskörű informatikai ismeretek,
  •  B kategóriás jogosítvány.

ELŐNYT jelent Számodra

  • tapasztalat korábbi munkahelyen a bussines analyst munkakörben,
  • függő vagy független ügynöki tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.

Egyéb ELVÁRÁSOK

  •  kiváló prezentációs és jó kommunikációs készség,
  •  kiváló problémamegoldó képesség,
  •  mobiltás.

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  •  versenyképes jövedelem és motivációs rendszer,
  •  kulturált munkakörnyezet,
  •  szakmai fejlődési, tanulási lehetőség,
  • stabil, multinacionális vállalati háttér.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Befektetési tanácsadó, Biztosítási menedzser, Biztosítási ügynök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Key account manager, Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre