Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

On-line vevőszolgálati munkatárs

Régió: Fót, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2018.12.07.
Jelentkezési határidő: 2018.12.18.

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Fóti áruházunkba munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

On-Line Vevőszolgálat

Feladatok:

  • Az online generált vevőmegrendeléseket az előírások szerint adja tovább
  • Elkészíti a számlákat és a szállítási címkéket, és korrektül hozzárendeli őket a megrendelésekhez
  • A lebonyolítási folyamat nyomon követése és végrehajtása
  • Kompetensen kezeli a visszatéréseket és az Vevő reklamációkat. Azonosítja a sérült termékeket, és intézi az adott folyamaton keresztül a reklamációkat a beszállítónál
  • Felelős a felszólításokért és a fizetések biztosításáért
  • Biztosít egy személyes vagy telefonos vevőgondozást a Service Center-en keresztül, hogy pozitív OBI vásárlási élményt hozzon létre a vevők számára.
  • Csapatba dolgozik annak biztosítása érdekében, hogy az ügyfél megkapja a lehető legjobb tanácsadást, és hogy a megfelelő kollégához irányítsa
  • Az ügyfélkapcsolatok bővítésénél használja és további lehetőséget teremt  termékek és ajánlatok segítségével. Bemutatja a finanszírozási lehetőségeket is, és vevői igény esetén beállítja azokat
  • Szükség esetén átveszi a komissiózási feladatot, különösen a tervezést, a csomagolást és a szállításra való előkészítését a vevőmegrendeléseknek
  • Biztosítja az ügyfelek adatainak karbantartását az OBI adatbázisban annak érdekében, hogy további szolgáltatásokat nyújtson, és ha szükséges, nyomon kövesse és követte az ügyfél megrendeléseket
  • Kérdéseket tesz fel a vevőknek első körben a termékek megjelenítéséről és esetleg a termékekről és ajánlatokról. Szakmai tanácsadás végett a felelős alkalmazottnak átadja az ügyfelet az áruházban
  • Ellenőrizi a szállítóleveleket, szállítási papírokat, egyetemes termékkód címkéket és más bejövő dokumentumokat, és ezeket összehasonlítja a megrendeléssel a pontosság biztosítása érdekében

Elvárások:

  • Széleskörű tapasztalat az adminisztratív irodai munka során, ideális esetben, a kiskereskedelemben
  • Saját hatáskör/önálló munkavégzés
  • Felelősségtudatos munkavégzés
  • Rendszer és folyamat orientált
  • Számviteli alapismeret
  • Feladat orientált
Miért az OBI? Az OBI összeköti az embereket.
Több mint 48.000 kollégánk elkötelezettségének köszönhetően egy nemzetközileg rendkívül sikeres vállalat vagyunk. Napról napra 11 ország több mint 650 OBI áruházában teszünk meg mindent, hogy vevőink valamennyi kívánságát teljesítsük. Mindannyiunk szeme előtt egy kép lebeg: mi legyünk és maradjunk Európa vezető áruháza az otthonteremtés terén. Ezért folyamatosan növekszünk. Gyakran még saját magunkon is túlmenően.
Helyek Fót
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre