www.cvonline.hu
Olvasztár
Trenkwalder Kft
Régió: Veszprém, Veszprém
Hozzáadva: 2018.06.20.
Jelentkezési határidő: 2018.03.09.
Hirdetés azonosító: 1226847
lejárt
Olvasztár

Új partnerünkhöz keresünk FÉRFI munkaerőt!

Olvasztár

Feladatok:

  • Olvasztó berendezések kezelése
  • Fémből minta készítése
  • Hőntartó kemencék ellátása folyékony fémmel

Elvárások:

  • Targoncavezetői engedély
  • Fizikai terhelhetőség
  • 3 műszak vállalása
  • Munkavégzés helye:Ajka

Amit nyújtunk:

  • alapbér +műszakpótlék
  • jelenléti bónusz
  • cafetéria
  • Év végi prémium
  • 86%-os útiköltségtérítés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Iratkozzon fel állásértesítőre