Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Olajkút kezelő (Celldömölk)

  • MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
  • Celldömölk, Vas
  • A hirdetés 29 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

OLAJKÚT KEZELŐ

munkatársat keresünk

Kérjük, hogy a pályázata során adja meg bruttó bérigényét is.

Feladatok

  • diesel mozdonyokhoz szükséges üzem és kenőanyagok kiszolgálása.
  • a lefejtések biztonságos végzése.
  • üzemagyag elfolyások megakadályozása.
  • az olajszennyeződések elterjedésének megakadályozása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • alapfokú állami iskolai végzettség

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok

  • fizikai állóképesség
  • fegyelmezettség
  • megbízhatóság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent

  • alapfokú anyagkiadói vizsga
  • tűz-, munka-, környezetvédelmi ismeretek
  • az új rendszerű üzemanyag kutak számítástechnikai és technológiai ismerete

Munkavégzés helye
Celldömölk

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01-43-74

2019. január 22.

Társaságunk
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Helyek Celldömölk
Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Benzinkútkezelő, Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre